کتاب مسیر موفقیت

کتاب مسیر موفقیت

 

کتاب مسیر موفقیت اثر احسان حسینی ، راز و رمز به موفقیت رسیدن افراد موفق جامعه است.

 

منتشر کرد:

 

کتاب مسیر موفقیت (Way of Success) چکیده ای از بهترین کتاب های موفقیت و همچنین تجربیات شخصی نویسنده است.کتاب مسیر موفقیت در 6 فصل نوشته شده است و شش فصل این کتاب عبارتند از:

 

1-اهداف

2-انتخاب

3-رفتار و عادت ها

4-ارتباطات

5-تغییر

6-حرکت به سوی موفقیت

 

این شش بخش اصلی در هر زمینه ای برای رسیدن به موفقیت لازم است در اولین فصل درباره ی این که چرا هدف داشتن مهم است و چه مواردی برای انتخاب هدف لازم است و چگونه اهداف خود را انتخاب کنید صحبت کردیم در ادامه هدف گذاری در فصل انتخاب شما باید از انتخاب های خودتان در طول روز باخبر شوید تا بتوانید مسائل مهم و ضروری زندگی تان را تشخیص و انتخاب کنید.

 

و بعد از آن در فصل رفتار و عادت ها شما با عادت های خودتان آشنا شده که یک مقوله مهم در کسب موفقیت است و در این فصل طریقه مدیریت عادت را به شما خواهیم گفت و در ادامه رسیدن به موفقیت احتیاج به مدیریت روابط تان دارید که در فصل چهارم با ارتباطات خودتان آشنا می شوید و می توانید با کمک آن مدیریت روابط تان را به بهترین شکل ممکن در دست بگیرید.

 

در فصل پنجم وقت تغییر کردن شما فرا می رسد و بعد از دانستن مطالب آن چهار فصل در این جا هنر تغییر کردن آشنا خواهید شد و در آخر به شما در حرکت به سوی موفقیت کمک خواهیم کرد تا بتوانید بهتر با موانع پیش رو مواجه شوید.

 

امیدوارم این کتاب بتواند کمکی باشد برای رسیدن به موفقیت بی نهایت شما و بدانید اگر بخواهید می توانید به تک تک اهدافتان دست پیدا می کنید.

 

در بخشی از کتاب مسیر موفقیت می خوانیم:

 

اگر پیاپی به دنبال موفقیت باشید. احتمالاً کتاب‌ها و سمینارها و ویدیوهای آموزشی متفاوتی تا حالا خواندید، شرکت کردید و دیدید، با این اوصاف ایده تصویرسازی ذهنی نباید برایتان ناآشنا باشد. تصویرسازی ذهنی یعنی تصور آنچه را می‌خواهید، فقط و فقط تصور آن، همین. اما این تصویرسازی به چه دردی می‌خورد؟ چه مشکلی را می‌تواند از هزاران مشکل روزانه ما را حل کند؟ این مطلب دقیقاً برای این منظور است.

 

شاید شما هم مثل من و هزاران نفر دیگر یک مورد اشتراک باهم داشته باشیم. وقتی می‌خواهیم کاری را شروع کنیم اول یک تصویر بزرگ از آن داریم.

 

کم‌کم که می‌خواهیم واقعاً آن را شروع کنیم، آن تصویر بزرگ جای خود را به یک تصویر کوچک‌تر و امن‌تر می‌دهد و کم کم با مرور زمان آن تصویر بزرگ تبدیل به یک تصویر فقیر و کم تجملات می‌شود که درب‌های اشتباه را به همراه درب‌های موفقیت تک‌تک دارند بسته می‌شوند (تر و خشک باهم میسوزند) و سرانجام آن تصویر کوچک هم ارزش پیگیری خود را از دست می‌دهد و برای همیشه محو می‌شود؛ کاملاً محو و ما دیگر هیچ تصویری در ذهنمان نداریم… خرید اینترنتی کتاب

 

نوشته پشت جلد کتاب مسیر موفقیت:

 

این کتاب به شما کمک می کند زمینه های اصلی برای رسیدن به موفقیت ، که راز و رمز به موفقیت رسیدن افراد موفق جامعه است ، به آن دست یابید.

 

فهرست

فصل اول: اهداف

فصل دوم: انتخاب ها

فصل سوم: رفتار ها و عادت ها

فصل چهارم: مدیریت روابط

فصل پنجم: تغییر جسارت می خواهد

فصل ششم: حرکت به سوی موفقیت

 

کتاب مسیر موفقیت را از سایت مدیر فروش تهیه فرمایید.


/ 0 نظر / 118 بازدید