بازاریابی اینترنتی

با توجه به این که تبلیغات در دنیای مجازی طرفداران بیشتری از تبلیغات در دنیای واقعی پیدا کرده است بازاریابی اینترنتی با یک سیستم منظم و صحیح ، می تواند بهترین ابزار برای تثبیت نام تجاری شما در ذهن مخاطبین باشد.

 

این قسمت شامل تمام آموزش های بازاریابی اینترنتی است که در قالب مقاله به شما دوستان عزیز ارائه می شود.

 

آموزش بازاریابی اینترنتی که در این بخش قرار گرفته است کاملا رایگان است.

 

آموزش هایی که در این قسمت قرار داده می شود شامل آموزش دیجیتال مارکتینگ، آموزش بازاریابی محتوا، آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی و آموزش هایی دیگر مرتبط با این زمینه ها است.


  • ماهیت آنلاین دارد.


و در ادامه تعاریفی از دیجیتال مارکتینگ را از شخصیت ها شناخته شده در این حیطه داریم:

دیجیتال مارکتینگ در واقع بازاریابی است و همه ما بازاریابان دیجیتال هستیم. هر تاکتیکی در بازاریابی در دنیای امروزه باید دارای عنصر دیجیتال هم باشد.

تامی کانیزارو (مشاور بازاریابی در IBM)

یک پاسخ ساده این است که بازاریابی دیجیتال به ابزارهای الکترونیکی (کامپیوتر، تبلت، تلفن و …) برای ارائه تجربه‌ای خاص به مخاطبان کمک می‌کند. دیجیتال مارکتینگ در ظاهر بسیار ساده به نظر می‌رسد، اما بسیار پیچیده است. در واقعیت، دیجیتال مارکتینگ در زمان تعامل با یک مخاطب مستعد همانند نوک یک سرنیزه است. دیجیتال مارکتینگ کانال ارسال پیام نیست اما به نوعی تجربه‌ای را با زندگی ترکیب می‌کند. دیجیتال در حال حاضر اولین نقطه تماس مشتری با یک مجموعه هست. در این کانال مشتری کنترل بسیار زیادی برای دیدن و شنیدن آنچه پیش رویش است دارد.

کوین ام گرین (مدیر اجرایی و بازاریابی در DELL)

برای من دیجیتال مارکتینگ استفاده از رسانه‌های دیجیتال و ابزارهای پولی و رایگان به‌منظور تحت تأثیر قرار دادن کاربران است. نکته اصلی در بازاریابی دیجیتال مؤثر استفاده از یک پلت فرم/ تکنولوژی/ تاکتیک درست برای رسیدن به مخاطبی است که محصول شما را خریداری می‌کند، مقاله شما را می‌خواند یا در تعامل با محتوای شما قرار می‌گیرد.

سیمون هسلتین (مدیر ارشد در AOL)

هر زمانی که از ابزارهای دیجیتالی برای ارائه محتوای خود به افراد استفاده کنید، شما از بازاریابی دیجیتال استفاده کرده‌اید.

بکی اورت (استراتژیست بازاریابی محتوا در دانشگاه کاپلا)

با این توصیفات که از دیجیتال مارکتینگ خواندید شاید بتوان آن را در تعریف زیر تا حدی در زمینه دیجیتال مارکتینگ دانست:


/ 0 نظر / 18 بازدید